VILLANYSZERELŐ / TECHNIKUS / SZERELŐ/ GÉPÉSZ SZAKMUNKÁS

Német személyzeti tanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Alapvető társalgási készségek, a szakmával kapcsolatos német nyelvtudás (A2, B1) kötelező
A szakmának megfelelő képességek
Megbízhatóság, pontosság, csapatba illeszkedés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Saját gépjármű, Jogosítvány
Személyi fordító gép felhasználói ismerete (Vasco Fordítógép)

Megbízóról:
Évek óta működő személyügyi szolgáltató.
Tevékenységük súlypontja képzett szakmunkások, mérnökök, technikusok, kézműiparosok és mesterek munkaerő-közvetítése és munkaerő-kölcsönzése ipari és kézműipari üzemek számára egész Németországban.

Dolgozóik:
Villamossági szakemberek, villanyszerelők, fűtésszerelők, esztergályosok, lakatosok- hegesztők
festők és sok más szakmacsoport szakemberei az ipar és a kézműipar területén.
Ez a specializáció segít nekünk abban, hogy megtaláljuk a legmegfelelőbb munkavállalót az adott állásra.
Ugyanis mi nemcsak alkalmazottainak igényeit ismerjük, hanem ügyfél vállalatainkét is.
Dolgozóink gyakorlati szakemberek és ismerik azokat a szakterületeket, melyeken tevékenykednek: Szakértők a saját területükön.
Gyere hozzánk!

Főbb feladatok, munkák

Épületgépészet, ipari villanyszerelés, kapcsolószekrény gyártása
Villamos gépek és ipari elosztórendszerek telepítése
Kábelezési tevékenység és üzembe helyezés
Mérések, hibaelhárítások javítása
Riasztó és videó rendszerek
Liftrendszerek

Amit kínálunk

Szuper fizetés, 2.400 Euro 2800 Euro nettó heti (5 munkanap) 7 órás munkaidőben, túlórázni mindig lehet!
Hosszútávú munkalehetőség, német szerződés magyar nyelvű fordítással, nálunk bővítheti a képességeit és tudását.
A legmagasabb lehetséges bért fizetünk plusz pótlékokat!
Velünk tovább jutsz – mindegy mi a célod a jövődre! Gyere hozzánk és dolgozz velünk!

AZONNALI MUNKAKEZDÉS, NINCS KARANTÉN VÁRAKOZÁS!

Munkavégzés helye

Németország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Jelentkezés az állásra Jelentkezés LinkedIn-en keresztül Jelentkezés Facebook-kal
Álláshirdetés megosztása

Kövess minket